Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wina musujące w przystępnej cenie

napijsiewina


Napij się ze mną wina


Księga Gości
0
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

LinkiArchiwum

2016
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
MarzecByło tu

1715 osób

Strona Główna

Wina musujące w przystępnej cenie

Nie prawdą jest, że dobre wina musujące muszą być bardzo drogie. Oczywiście cena za najlepsze butelki oscyluje w granicach kilkuset złotych, ale bardzo dobre propozycje można znaleźć już w cenie zaledwie około 100 złotych. Istnieje też takie jedno wino, które jest wyjątkowo tanie, musujące, a przy tym po prostu przepyszne!Mówię o Vernaccia di Serrapetrona. Butelce, która reprezentuje wykwintne wina musujące w przystępnej cenie. Vernaccia di Serrapetrona winem wytrawnym, czerwonym, stworzonym ze szczepu Vernaccia Nera. Jego największą zaletą jest dość nietuzinkowy smak, który dodatkowo pasuje do różnych klasycznych dań i przystawek. Ponadto odpowiada większości konsumentów, choć nie jest podobny do innych win.


Wino Vernaccia di Serrapetrona serwujemy w temperaturze około 12-14 stopni. Wtedy jesteśmy w stanie wyciągnąć z niego wszystkie najlepsze aromaty, nawet te wyjątkowo głęboko ukryte. Jego gustowny, purpurowy kolor jest podkreślony aromatem ciemnych owoców leśnych, co razem tworzy bardzo spójną, gustowną kompozycję. W winie możemy poczuć nie dominujący, ale jednak wyraźnie rozpoznawalny smak malin i poziomek o lekko korzennym charakterze. Myślę, że już po samym opisie przyznacie mi rację, że jest to wyjątkowe i pyszne wino.


Głosuj (0)

grazynape 15:12:25 23/09/2016 [Powrót] Komentuj