Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Najlepszy sklep z winem online

napijsiewina


Napij się ze mną wina


Księga Gości
0
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

LinkiArchiwum

2016
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
MarzecByło tu

1617 osób

Strona Główna

Najlepszy sklep z winem online

Już od kilku lat nie kupuję win stacjonarnie, tylko przez Internet. Z różnych względów. Przede wszystkim z czystej ekonomii, ponieważ online jest zawsze taniej, a gdy się kosztuje nawet kilku butelek w tygodniu, to zwykłe kilkanaście złotych oszczędności na jednym egzemplarzu w skali miesiąca daje znaczącą sumę. Inna kwestia to to, że mogę się chwilę zastanowić na wyborem, nikt nie wpływa na moją decyzję, gdy siedzę wygodnie przed komputerem, nikt mnie nie pospiesza pytając: Czy mogę w czymś pomóc.

Mój wybór numer jeden!
Przetestowałam już wiele sklepów internetowych, aż w końcu znalazłam najlepszy sklep z winami online. Doskonała oferta (bardzo rozbudowana i różnorodna), ciekawie opisane produkty, przydatne informacje w kategoriach sklepu, doskonale zabezpieczone przesyłki, dobra cena i szybki czas realizacji zamówienia, to główne plusy winosalute.pl. Miałam też okazję na kilkukrotny bardziej bezpośredni kontakt ze sklepem, czyli telefoniczny.

Dzwoniłam raz w celu anulacji zamówienia (a konkretnie przekierowaniu go), raz w celu zapytania, które z tych win będzie w moim przypadku najlepsze (miałam 3 faworytów), a raz z pytaniem, czy udałoby się ściągnąć pewien poszukiwany przeze mnie egzemplarz. Za każdym razem byłam zadowolona zarówno z odpowiedzi, jak i ze sposobu obsługi. Polecam z czystym sumieniem ten sklep z winem online.


Głosuj (0)

grazynape 15:08:06 26/07/2016 [Powrót] Komentuj